top of page
Vyhledat

Nově v novém

Aktualizováno: 8. 1.


 

Vítám vás v novém roce 2024, na novém webu jedno.duše, i na našich nových stránkách inspirace a společných připomínek jednoduchosti. Nápad vytvořit něco takového jako součást jedno.duše stránek, vyšel z rozhovorů s mými kamarádkami i klientkami, z našich společných setkání a tvoření s Táňou (kterou vám zanedlouho představím více). A v neposlední řadě díky Richardu Ruddovi, jehož úžasné inspirativní vedení mnohými tématy a neuvěřitelná síla jeho jednoduchých technik mně nadchla natolik, že bych se o jejich síle ráda podělila.


foto Lenka G: Společné setkávání

 
Je to takový experiment, jdu do toho bez očekávání a velkých plánů. Uvědomuji si, že je svět již přeplněn texty a obsahy, radami a doporučeními…  což je fakt, který mne zpočátku od tohoto nápadu sama psát, vlastně zrazoval. Nechci radit, ani vytvářet systémy a škatulky správnosti. Naopak, věřím v jedinečnost každého z nás, v unikátnost našich cest, způsobu poznávání a učení.
 
Věřím, že všichni máme svůj vyšší životní záměr a že právě jeho objevování s realizování nás činní opravdu šťastnými. V tom jsme na tom všichni stejně a  můžeme se, chceme-li, na svých cestách doprovázet,  podporovat a vzájemně inspirovat.
 
Ráda bych, aby byl tento digitální prostor místem právě takové podpory,  připomínky a inspirace. Aby naťukával témata, které mohou pomáhat na vaší cestě k sobě, navrhoval jednoduché otázky a pobízel k vytvoření prostoru pro vaše vnitřní naslouchání. Aby sbíral inspirace ze světa a sdílel ty, které rezonují a fungují třeba právě nám.
 
Mým záměrem je, abych zde nepsala jen já, ale MY. Všechny ženy, se kterými jsme již začaly společně tvořit a které se budou postupně přidávat na tyto stránky.  A také, abychom to byly MY všichni - spolu s vámi. Budu ráda, když zde bude prostor i pro vás. Velmi ocením vaše komentáře, nápady a vhledy, sdílení i výhrady. Můžete psát do komentářů nebo mně soukromě do mailu. Sama se těším, co nám bude společně vznikat

 
Přeji nám v novém roce, ať se naše sny plní, ať můžeme naplňovat svůj potenciál, ať můžeme být užitečné a spokojené, zářivé a radostné.
 
Ze srdce
49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page