top of page

YOGA

Vedu individuální lekce nebo lekce pro 2 osoby.
Touto formou mohu nabídnout to, co umím, a podporovat vás způsobem, ve kterém vidím smysl.Sdílet tak, aby moje zkušenosti, vědomosti a citlivost, mohly pomáhat a reagovaly na vaše potřeby.Mým hlavním záměrem je pomoci vám spojit se svou vlastní sílou a nasměrovat vás k vaší vlastní józe, bez potřeby učitele zvenčí. Nabídnout vám takové nástroje a pochopení, které vás propojí se svým vlastním vnitřním učitelem - s životem a s vaším jedničeným příběhem.
Soustředím se na dvě témata, kterým jsem věnovala roky svého života a ve kterých vám umím nabídnout mé osobní zkušenosti, mnoho studií a informací a především mé stálé zaujetí a nadšení.

HYPERMOBILITA

Pomáhám objevit sílu jógy pro ty, kteří jsou až příliš flexibilní. Hypermobilita se stala mým největším průvodcem, díky ní jsem nabyla zkušenosti i víru ve schopnost vlastní pomoci. Bolesti a nepochopení mi byly podnětem k hledání souvislostí., které změnily moji, tehdy zakazovanou, jógovou praxi. S radostí předávám naučené a pomáhám vám na vaší cestě najít potřebné spojení s jednoduchostí a se svým vnitřním vedením. Nejen ve fyzickém pohybu, ale i v umění vybírat podstatné a nosné, v objevení své vlastní vnitřní opory a síly, přinášející svobodu a lehkost.

NA CESTĚ S VĚKEM...

Jak se proměňuje jóga ve středním věku žen, co je to podstatné, kam směřovat svou pozornost a energii, jak se podporovat a namísto boje oceňovat každý další rok... To je i mé vlastní téma, které oživuje v jiném pohledu to, co mě učila a stále učí hypermobilita. Sdílím s vámi náhled do těchto souvislostí, předávám jednoduché nástroje, díky kterým pak samy můžete tvořit své vlastní cvičební programy a starat se o svá těla s laskavostí a pochopením.

Tričko řasení oliva-09.jpg

Individuální lekce

jednotlivě | úvodní

Úvodní konzultace, lekce, návrh domácí praxe (90 min)

1.300 Kč

1.000 Kč /osoba - lekce pro dva

Tričko řasení oliva-01_edited.jpg

3 x lekce

předplatné

Předplatné 3 lekcí

(3 x 60 min)

3.000 Kč

2.400 Kč /osoba - lekce pro dva

Pro maminky na mateřské, ženy v nouzi nebo studenty možná sleva. napište, zavolejte, domluvíme se!

objednejte se

Chcete-li se objednat na lekci, zeptat se nebo mi něco hezkého napsat... můžete sem!

Děkuji!

REFERENCE YOGA

Veronika

Často mě ohromí tím, co všechno Markéta ví o lidském těle, jeho fungování a o přínosu jógy.
Její lekce jsou pro mě bezpečnou oázu klidu a současně velkou inspirací.

 

bottom of page