top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest

 

Tričko moderního širšího  střihu  má širší véčkový výstřih, krátké založené rukávy a zajímavě sešitý přední díl. Tričko je dostatečně volné a dlouhé, takže jej můžete nechat volně splývat, zastrčit do kalhot (Culottes, Joggers i legín ), podkasat a nebo zavázat do uzlu

 

Díky véčkovému výstřihu není primárně určeno na jógu, při předklonech nedrží tolik jako naše jógové modely a tričko by mohlo sklouznout přes obličej. Oversize vibe je tedy vhodné spíše pro relaxaci, cestu do studia nebo každodenní nošení. Tričko vzniklo z lásky k měkkosti  látky, která je návyková a my si ji chceme užívat i mimo podložku!

Materiál: měkký bambusový úplet řeckého výrobce má vyšší gramáž oproti tričkům na jógu. Není průhledné a drží více tvar. 
 

Smetanová cream barva je jemná, elegantní a ještě zdůrazňuje měkkost materiálu. Skvěle se kombinuje jak s přírodními (hnědá, béžová nebo olivová) tak i kontrastními barvami (černou nebo modrou).

 

Tričko oversize  Vibe -  Cream

ONE SIZE velikost je vhodná pro XS,S,M,L  U větších velikostí L a XL záleží na požadavcích volnosti. Pod označením XL umíme ušít větší variantu na zakázku - předobjednávku. Nezapomeňte nám do poznámky uvést Vaše míry.

 

 

Tričko oversize Vibe - Cream

Hodnocení je 5.0 z pěti hvězdiček na základě 2 recenzí
1 390,00 KčCena
Barva: smetanová
Množství
Tato velikost je v tuto chvíli vyprodaná! Průběžně doplňujeme vyprodané velikosti nebo umíme ušít na objednávku.Vaši velikost Vám tak můžeme dodat úplně čerstvě ušitou! Maximální doba dodání jsou dva týdny, zpravidla stíháme dříve.
  • 95% bambusová viskóza, 5% elastan

Hodnocení

Hodnoceno 5 z 5 hvězdiček.
Na základě 2 hodnocení
2 recenze
  • Věra Pavlickova16. 5.
    Hodnoceno 5 z 5 hvězdiček.
    Ověřeno

    S trickem jsem spokojena, material je velmi prijemny, hezky se nosi.

    Markéta
    25. 5.

    Příjemný materiál je pro nás základ, takže jsme rádi, že to cítíte i vy. Moc děkujeme za hodnocení Věro.

  • Romana06. 6. 2025
    Hodnoceno 5 z 5 hvězdiček.
    Ověřeno
    Velmi příjemný materiál, poctivá gramáž, není tenké, skvělá a velmi rychlá komunikace obchodu, jediná chyba, že ho nemají ve více barvách:-)

    Rychlé dodání, oceňuji osobní přístup

    Markéta
    09. 6. 2025

    Moc děkujeme za milou referenci! Velmi mne těší, že jste s tričkem i našimi službami spokojená! Ano, ano na tričko šijeme z velmi kvalitního bambusového úpletu z Řecka s vyšší gramáží, aby střih dobře držel a tričko neprosvítalo. Sami jsme se do tohoto materiálu zamilovali a proto začali šít i kolekci Simple na běžné nošení..:-) Střih Vibe byl toto jaro nový, a tak jsme čekali na reakce zákaznic než nabídneme další barvy. Už nyní ale chystáme letní a podzimní novinky a s novou barvou počítáme. Máte-li nějaké přání, budu ráda za inspiraci! Markéta

  • prohlédněte si také:

    bottom of page